Zakládání staveb

od roku 2003

Komplexní dodávky střech

od roku 2003

Výstavba rodinných domů

od roku 2005

avstav - stavební společnost

A V stav, spol. s r.o. byla založena v roce 2003 jako ryze česká stavební společnost. Původní zaměření na komplexní dodávky střech bylo rozšířeno na zakládání staveb a v roce 2005 na kompletní výstavbu rodinných domů. Dnes se již soustřeďujeme převážně na výstavbu rodinných domů na klíč, ale i rekonstrukci větších celků jako jsou obecní úřady, ZŠ a MŠ, případně komerční prostory. Pro zajištění maximální kvality odvedené práce zajišťujeme pravidelné školení našich zaměstnanců u jednotlivých výrobců. Také sledujeme vývoj nových technologií, výrobků a postupů.

Naše služby

V roce 2012 byla naše společnost vybrána do programu POROTHERM DŮM, čehož si velmi vážíme. Je to ocenění naší práce, stejně jako doporučení našich zákazníků.

Zelená úsporám

Cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením emisí skleníkových plynů prostřednictvím snížení energetické náročnosti budov a podpory výstavby domů s velmi nízkou energetickou náročností a efektivním využitím zdrojů energie.

Více informací

Porotherm dům

Jako stavební firma jsme proškoleni výrobci stavebních materiálu a zodpovídáme za splnění kritérií kvality stanovené společně s nezávislým kontrolním institutem. Potencionální klienti mohou přímo v sídle naší firmy získat detailní informace o podmínkách výstavby rodinného domu, které budou respektovat jeho individuální přání a potřeby. Cílem jednání bude stanovení ceny díla a doby výstavby od převzetí staveniště až po dokončení stavby.

Více informací

G SERVIS partner

Jako G SERVIS partner můžeme svým zákazníkům okamžitě nabídnout výběr z 1100 projektových řešení rodinných domů různých velikostí a kategorií, které jsou prověřeny desítkami tisíc realizací. Projekt domu G SERVIS je kompletní prováděcí dokumentace, obsahující architekturu, statiku, elektro, vytápění, zdravotechniku a požární zprávu.

Více informací

Vzhledem k tomu, že jsme tým profesionálů, probíhá realizace stavby plynule, v uvedených termínech a v předem sjednaném finančním rámci. Úspěch stavby je vždy dán kvalitní a zodpovědnou přípravou stavební firmy, neustálou kontrolou postupů, kvalitním materiálem a samozřejmě pečlivým provedením jednotlivých prací.

avstav - o nás

Naše stavební společnost avstav funguje již přes 19 let. Již od počátku fungování poskytujeme našim klientům špičkové služby v oblasti stavebních prací. V současnosti se orientujeme převážně na výstavbu rodinných domů na klíč. Disponujeme všemi profesemi, které jsou potřebné pro úspěšnou realizaci stavebních zakázek. Všichni naši spolupracovníci mají vysoké odborné znalosti, dokážou rychle reagovat na potřeby klienta a komunikace v technických otázkách s nimi probíhá vždy na vysoké úrovni.

Více informací

Reference

Prohlédněte si naše projekty, ať se přesvědčíte, že naše společnost je pro Vás ta správná volba.

Je pro nás radost vídat výsledky naší práce kolem sebe a slýchat od klientů pozitivní ohlasy. Spousta dalších výzev nás, ale stále ještě čeká - a u některé z nich můžete být s námi právě vy. Postaráme se o každý detail a zajistíme, abyste s výsledkem byli spokojeni.

avstav v číslech

 • 19 let 19 let

  na trhu

 • 1234 1234

  postavených domů

 • 321 321

  provedených rekonstrukcí

 • 543 543

  postavených střech

Poptávkový formulář